אולגה פומרנצב

מזה 20 שנים אני עושה אינטרנט. מה זה אינטרנט בשבילי? זה הכל מסביב ולא רק אתרים. במהלך השנים זכיתי ללמוד ולצבור ניסיון במגוון תפקידים החל מעיצוב גרפי, דרך ניהול אמנותי, ניהול צוות וניהול פרויקטים ועד לפיתוח וקוד. לא סתם בחרתי לתאר את מה שאני עושה כ- code 'n' Art כי זו מי שאני – משלבת קוד ואמנות, לוגיקה ויצירתיות. כל אלה אפשרו לי להקים חברה מצליחה שהחזון שלה והמטרה שלה הם לתת מענה נכון, יעיל ומקסימאלי לצרכיו של כל לקוח מכל תחום.

אולגה פומרנצב, מייסדת Webyarok בניית אתרים

אודות Webyarok בניית אתרים

לאורך השנים הלקוחות שלנו למדו לסמוך עלינו בכל פרויקט קטן כגדול. כל הזמנה מתחילה מייעוץ מקצועי שלנו באפיון האתר ובחירת הטכנולוגיה המתאימה. הבנייה משלבת מיומנות והבנה טכנולוגית מתקדמת, עיצוב איכותי המתחשב גם בטרנדים העכשוויים וגם בצרכי ורצונות הלקוח ותוצאה שהיא אתר שלא רק נראה טוב אלא בעיקר עובד למען הלקוח. בסופו של דבר האתר שלכם אמור להיות כלי העבודה העיקרי שלכם לשיווק ולמכירות וזה בדיוק מה שאנחנו מספקים לכם.

אתר אינטרנט הוא, כאמור, כלי עבודה. ולא סתם כלי עבודה – אם הוא בנוי כראוי ונראה טוב, הוא משמש השלוחה הדיגיטלית של העסק והמותג שלכם במלוא מובן המילה. הוא יכול לשמש חנות או סניף וירטואלי, משרד וירטואלי או כרטיס ביקור דינאמי. הוא גם יכול לשמש כל אלה ביחד. כאשר ייסדנו את Webyarok, עשינו זאת על בסיס ההבנה שככל שהטכנולוגיה מתקדמת ולכל אחד יש ביד "מיני מחשב" (טלפון חכם) ולפעמים גם יותר ממכשיר אחד שבהם הוא משתמש לקבל מידע, לגלוש ברשת ולהיכנס לאתרים, אנחנו חייבים לתת ללקוחות שלנו את כלי העבודה הטוב ביותר והנכון ביותר עבורם. איכות ועניין, ערך מוסף למבקרים (גם במראה וצורת התפקוד של האתר וגם בתוכן שאנחנו מסייעים ללקוחותינו לקבל ממיטב הכותבים), נוחות קריאה והתאמה למנועי חיפוש ולרשתות חברתיות הם רק חלק מהדברים עליהם אנו שמים דגש בתהליך קצר, יעיל וממוקד שכולו למענכם.

אבל ישנו עוד דבר שמבדל בינינו לבין לא מעט חברות אחרות. אנחנו מדברים עם הלקוחות שלנו. באמת מדברים איתכם, מקשיבים לכם ומפנימים את מה שאתם מבקשים. המוטו שלנו הוא תמיד לתת ללקוח יותר ממה שהוא מצפה לקבל. בסופו של יום, הלקוחות שלנו, אתם, הנכס הכי חשוב שלנו ולכן כיף לנו לשמוע מחמאות ותודות בכל פעם ולקבל הפניות מפה לאוזן כאשר הלקוחות שלנו מפנים את החברים שלהם אלינו.

אנחנו כאן, מוכנים להקשיב לכם ולפעול ביחד איתכם למען ההצלחה שלכם.

צרו איתנו קשר!

responsive

בהזמנת אתר אינטרנט ב-Webyarok מקבלים:

אתר אינטרנט מעוצב, מודולרי וניתן להרחבה
אתר אינטרנט מעוצב, מודולרי וניתן להרחבה
מערכת ניהול תוכן מתקדמת, נוחה לשימוש ותמיד מעודכנת
מערכת ניהול תוכן מתקדמת, נוחה לשימוש ותמיד מעודכנת
עיצוב ובניית שפה גראפית ייחודית, מסוגננת ומניעה לפעולה
עיצוב ובניית שפה גראפית ייחודית, מסוגננת ומניעה לפעולה
אופטמיזציה של האתר ותשתית לקידום אתרים SEO
אופטמיזציה של האתר ותשתית לקידום אתרים SEO
תמיכה, הדרכה והוראות שימוש מקיפות
תמיכה, הדרכה והוראות שימוש מקיפות
אחסון אתר אמין, מערכת סטטיסטיקות
אחסון אתר אמין, מערכת סטטיסטיקות

היתרונות שלנו – למה כדאי לבנות אתר עם Webyarok

מערכת ניהול תוכן מבוססת אינטרנט, מתקדמת ונוחה לשימוש

אנו מפתחים אתרי אינטרנט על בסיס מערכות ניהול תוכן מסוג "קוד פתוח" המתקדמת ביותר היום בשוק WordPress. מערכת זאת מפותחת בטכנולוגיית PHP ומשתמשות במסד נתונים מסוג MySQL.

ממשקי משתמש מנצחים

כל אתר שנבנה ב-Webyarok הוא בעל ממשק משתמש דינמי ומרשים שנוצר על ידי שימוש ב-HTML 5, CSS3 ו-JQ המאפשרים לייצר חווית משתמש חיובית.

  • יש לנו ניסיון של מעל 20 שנים בפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט

  • 65 פרויקטים חדשים במשך השנתיים האחרונות מדברים עד עצמם


  • יותר מ-350 אתרים באוויר לאורך הקריירה שלנו


  • אנו משתמשים בטכנולוגיות הזמינות הטובות ביותר ודואגים להתעדכן וללמוד כל הזמן


  • שיטת הפיתוח שלנו חוסכת ללקוח זמן וכסף


  • האתרים של Webyarok מתאפיינים ברמת גימור גבוהה ובתשומת לב לפרטים הקטנים


  • האתרים של Webyarok נחשפים בדרך כלל תוך 24 שעות ובאופן מלא למנועי החיפוש


  • לאורך כל הדרך אנו פעולים בשותפות מלאה עם הלקוח כדי לייצר את האתר הטוב ביותר שניתן עבור כל לקוח

  • יש לנו רשת עניפה של שותפים אסטרטגיים מובילים בתחומי השיווק, הרשתות החברתיות, קידום אתרים (SEO), כתיבת תכנים מקוריים, פיתוח עסקי ועיצוב גרפי, מה שמאפשר לנו לספק ללקוח מענה כולל וטוב לכל מערך השיווק והניראות ברשת